Interešu klubi

17.majā Izglītības attīstības centra semināra telpu piepildīja smaržas un garšas, jo projekta "Dzīvot Latvijā - 2" ietvaros notika pirmais interešu klubs trešo valstu valstspiederīgajiem "Izgaršo Latviju!", kurā sarunas par Latvijas garšu un ēšanas tradīcijām mijās ar Latvijā ražotu produktu degustāciju. "Latvijas īpašo garšu", kā savā uzrunā teica Grigorijs Salnītis "veido tās cilvēki.  Latvieši pulcējas ap mūziku. Brauciet uz jebkuru Latvijas vietu, mazpilsētu un pievienojieties cilvēkiem pilsētas svētkos, runājiet  un baudiet dabu, kas latviešiem ir vērtība!"

5.jūnijā Izglītības attīstības centrā projekta ""Dzīvot Latvijā - 2" ietvaros notika otrais interešu klubs "Kā uzsākt "savu lietu"", kura ideju un saturu noteica projekta dalībnieki. Ļoti aktuāls jautājums viņu vidū ir nodarbinātības jautājums, tāpēc šajā pēcpusdienā bija iespēja stāstīt savus un uzklausīt citu pieredzes stāstus par biznesa uzsākšanu Latvijā un apzināt prasmes, ko katrs varam piedāvāt citiem. "Paldies par reālu stāstu par savu biznesu Agitai un Guntaram -  ļoti reāls ne abstrakts stāsts, daudz noderīga" - atziņas no dalībnieku izvērtējumiem. Nākamo interešu klubu esam iecerējuši pirmsjāņu laikā - 20 jūnijā, kad veiksim praktiskus uzdevumus un gatavosimies Jāņu svinēšanai.

20.jūnijā mūsu telpās uzvēdī pirmsjāņu noskaņa - tās piepilda ziedi, krāsas, tērpi, pīrāgi, mūzika un smaržas, kas rada pārliecinošu svētku atmosfēru, kad gribas uzsmaidīt katram ienācējam. Pulcējamies trešā interešu kluba "Jāņu tradīcijas un tradicionālo svētku svinēšana" ietvaros, kur katrs no projekta "Dzīvot Latvijā - 2" dalībniekiem un viesiem var darināt sev ko praktisku Līgo un Jāņu dienai, uzzināt galveno par šiem svētkiem un vakarā doties uz izrādi "Skroderdienas Silmačos". Šajā pēcpusdienā nevar nepamanīt prieku dalībnieku un organizētāju acīs!

Jaunākais video