Mācāmies mācīties: metodiskais materiāls mācīšanās veicināšanai

Ar prieku laižam tautās projekta „Mācāmies mācīties” rezultātā tapušo metodisko materiālu, kas apkopo radošas un praktiskas idejas, kā mācīšanos padarīt interesantu, jēgpilnu un apvienojošu. Projekta ietvaros sešos Latvijas novados cits no cita, kopā un atsevišķi mācījās lieli un mazi – bērni, skolotāji, vecāki, citi apkaimes iedzīvotāji. Tika mērīts novads, rīkots sporta un fizikas festivāls, vecāku forums, notika satikšanās ar lelli Lupi un citiem stāstu un pasaku draugiem; tika veidotas filmiņas un spēlēts teātris, lai mudinātu lasīt grāmatas, un vēl un vēl. KĀ to visu darīt palīdzēs saprast šeit ievietotais metodiskais materiāls.

Projektu ar Atvērtās sabiedrības fondu finansējumu īstenoja biedrība „Iespēju durvis” un vēl piecas biedrību – skolu komandas. Vairāk informācijas par projektu var atrast www.iespejudurvis.lv

Aija Tūna, projekta konsultante