Iespēja Latvijas skolām atbalstīt akciju un piedalīties Pasaules lielākajā mācību stundā!

Jau pavisam drīz, 25. – 26. septembrī, visa pasaule vienosies, kādi būs nākamie Ilgtspējīgas attīstības (IAS) mērķi. Iepazīt globālos izaicinājumu un sniegt savus padomus IAS sasniegšanā starptautiskas akcijas ietvaros ir aicināti gandrīz simts dažādu valstu bērni un jaunieši. Tā būs Pasaules lielākā mācību stunda! Latvijā Pasaules lielāko mācību stundu atbalsta un koordinē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija un UNESCO Latvijas Nacionālā komisija.

Pasaules lielākā mācību stunda notiks no 2015.gada 28. septembra līdz 4.oktobrim, šķērsojot dažādas laika joslas un valstu robežas. Pasaules lielākās mācību stunda tematiski aptvers 17 globālos Ilgtspējīgas attīstības mērķus, kas akcijas ietvaros iedalīti 7 virzienos:

- nabadzība;

- veselība un labklājība;

- izglītība un prasmes dzīvei un darbam;

- taisnīga pasaule, veicinot dzimumu līdztiesību un miera kultūru,

- ilgtspējība,

- vides aizsardzība un globālā atbildība.

Akcijā aicināti piedalīties skolotāji un viņu audzēkņi (8-14 gadus veci), izstrādājot un īstenojot stundas plānu – veltītu globālajiem mērķiem, tajos akcentētajiem izaicinājumiem un risinājumiem, kā arī daloties ar paveikto, iesniedzot stundu plānu un foto/video reportāžu akcijas koordinatoriem Latvijā.

Uzzināt vairāk: Informācija skolām

Publicēja: (14/08/2015)