Kā Tirzas jaunieši sarīkoja „Talkas ballīti estrādē”

stradajam 11.05.13.tirza estrade w

Projekta ietvaros visā Latvijā notiek vietējās kopienas organizāciju iniciētas darbības, kas vērstas uz pilsonisko līdzdalību un kopienas saliedēšanu.

Lūk, kādas ziņas atsūtījusi Anete, iniciatīvas grupas vadītāja Tirzā: „Mākoņu stūmēji” – jauniešu iniciatīvas grupa Tirzā, aicināja uz estrādes sakopšanas talku 11. maijā. Pasākums pulcēja vairāk nekā 30 dalībniekus. Jaunākajam dalībniekam bija 4 mēneši, bet vecākajam - 50 gadi vai nedaudz vairāk.

Rūca zāģi, dega ugunskurs un jau pēc  trīs stundu darba kādreiz iemīļotā tirzmaliešu atpūtas vietiņa - saliņa pie estrādes - tika attīrīta no krūmiem un kokiem, bet estrādes iekšpusē jaunie mākslinieki radoši izpaudās veidojot graffiti zīmējums.

Pasākuma laikā valdīja draudzīga, brīva un optimistiska atmosfēra un talkas noslēgumā ceptās desiņas garšoja īpaši labi. Mājās visi devās ar gandarījuma sajūtu.

Vēlamies pateikt paldies par atbalstu pagasta pārvaldei, biedrībai ””KāpNes”” un skolai. LIELS PALDIES visiem par darbu, īpašs paldies Kasparam, Valērijam, Endijam un Ilgvaram par tehnisko atbalstu. Jēkabam un Rūdolfam par mākslas darbnīcas vadīšanu.

Mēs visi kopā varam izdarīt lielas un nozīmīgas lietas! Pasākums mūs saliedēja un sniedza gandarījumu. Milzīgs prieks par cilvēku atsaucību! Domāju, ka arī turpmāk labprāt iesaistīšos šāda veida projektos, kas bija liels izaicinājums arī man pašai uzdrīkstēties darīt jaunas lietas, šoreiz projekta „Eiropas iedzīvotāji kopienu labklājībai ietvaros”.

Publicēja: Aija Tūna (17/05/2013)

Jaunākais video