Seminārs par Latvijas vēsturi, kultūru un tradīcijām

20.05 5

Maijā projekta "Dzīvot Latvijā - 3"programmas ietvaros teorētiski un praktiski apgūstam tēmu "Latvijas vēsture, kultūra un tradīcijas".

16.un 17. maijā dalībnieki apmeklēja semināru IAC telpās, bet praktiski pētīja šo tēmu, dodoties uz izstādi "Latviešu mākslinieki trimdā" izstāžu zālē "Arsenāls" un ekskursijā pa Rīgas centru. Ekskursija noslēdzās ar Rīgas skatu vērošanu Pētera baznīcas tornī Vecrīgā.

Pēc semināra dalībnieki atzīst, ka: Īpaši interesanti un izzinoši bija uzzināt par senajām baltu zīmēm. Ziņas par Latvijas vēsturi rosina uzzināt to vairāk; Paldies par uzskates līdzekļiem, par grāmatu „Latviešu virtuve”; Ļoti pārdomāts stāsts par Latvijas vēsturi, ko tādu vēl nebiju dzirdējusi; Psiholoģiskais ieskats par pašvērtējumu un brīvības sajūtas iegūšanu; Daudz informācijas par Latvijas vēsturi un kultūru. Viss tika pasniegts spēles formā un nebija laika garlaikoties; Pateicos par informāciju, kuru nebūtu varēšu atrast internetā. Arī ieinteresēja interesanti fakti un stāstītāju personiskais viedoklis; Paldies par informāciju, kuru pielietosim turpmākajā dzīvē Latvijā, izzinošā informācija kura kalpo kā tramplīns, lai turpinātu mācīties Latvijas vēsturi. 

Projekts tuvojas noslēgumam, un atlikušas vēl nodarbības latviešu valodas klubā pirmdienās, kā arī noslēguma pasākums - interešu klubs Rojā 5.jūnijā, uz kuru aicināsim projekta dalībniekus ar ģimenēm, projekta organizatorus. Cerēsim uz brīnišķīgu laiku Kurzemes jūrmalā!

Publicēja: Linda Ugaine (21/05/2013)

Jaunākais video